SMG

SMG

Uzi/Ingram MAC 10 - dostępne tylko dla Terro. Bardzo dobra broń, chociaż wymaga specyficznego podejścia do gry. ponieważ jest lekka i szybkostrzelna, możesz z nią biegać i strzelać długimi seriami, wadą tej broni jest słaba siła i brak celności na dalszy dystans, noś zawsze do pary Desert Eagle aby likwidować odległe cele :)

 

TMP - odpowiednik Uzi ale dostępny tylko dla CT. Broń w charakterystyce bardzo podobna do UZI, ale trochę lepsza pod względem szybkości strzelania i sile rozrzutu, posiada także tłumik i jest tańsza. Wadą jest to że jest jeszcze słabsza(mniejsza siła rażenia naboju) od Uzi i czasem trzeba wpakować kolesiowi 10 kulek aby zabić.

 

 

MP5 - najlepsza opcja z SMG. Tania broń i skuteczna, dość silna i celna. W zasadzie można nią strzelać na dalsze odległosci, nie jest tak skuteczna jak karabiny ale lepsza od Uzi i TMP pod tym względem celności. Z bliska można walić seriami.

 

UMP - to takie MP5 tylko ciut mocniejsza siła ognia, ale za to wolniej strzela, posiada magazynek na 25 naboi i jest mniej celna od mp5, nie polecam tej broni w ogóle.

 

 

p90 - bardzo ciekawa opcja dla graczy lubiących walić seriami, ponieważ posiada magazynek na 50 naboi. Charakterystyka tej broni jest prawie identyczna jak MP5 i tak samo się nią gra, jej wadą za to jest długi czas przeładowywania i zbyt wysoka cena jak na tą kategorię.

Dodaj komentarz