Piostolety

Piostolety

Glock - podstawowa broń Terro, jest to najgorszy pistolet w grze, słaba siła ognia i marna celność, trzeba nieraz wypruć 8 kulek żeby zabić. Zaletą jest duży magazynek na 20 naboi. Broń posiada tryb ognia Burst - wystrzeliwuje po 3 naboje ale bardzo ogranicza to szybkostrzelność. Jeśli nie trafisz za pierwszym razem spodziewaj się zginąć.

USP - podstawowa broń CT, pistolet ten jest lepszy niż ten z którym zaczyna Terro. Ma większą siłę ognia i posiada możliwość zainstalowania tłumika. Magazynek 12 naboi.

 

 

P228 - ocena tej broni według mnie to -10, jest bardzo celny i mocniejszy od USP. Można nim strzelać szybko i w biegu. Posiada magazynek na 13 naboi.

 

 

Desert Eagle - przez wielu uznany najlepszym pistoletem w grze. Jest potężny, strzał w głowę kończy się śmiercią bez względu na to czy ofiara miała hełm czy nie. Ale jest to dość trudna broń, zwłaszcza dla początkujących gdyż nie wybacza błędów, nie powinieneś strzelać nim szybko, precyzyjnie wyceluj i strzelaj dopiero jak jesteś pewien że trafisz. Mały magazynek jeszcze bardziej utrudnia sprawę - 7 naboi.

 

FiveseveN - pistolet dostępny tylko dla CT, jest szybkostrzelny i ma duży magazynek na 20 naboi, ale słabą siłę ognia - trochę tylko mocniejszy od Glocka, nie polecam.

 

 

Dual Elites - beretty dostępne są tylko dla Terro, można nimi namieszać, mają dość mocną siłę i razem w magazynkach masz 30 naboi, kluczowe jest tu baaaardzo szybkie naciskanie spustu, wtedy możesz strzelać nawet szybciej niż mp5 i jeśli przy tym utrzymasz celownik na przeciwniku na pewno go pokonasz.

Dodaj komentarz